Aktuality

Pro mezinárodní IT společnost SEMrush CZ s.r.o. dokončil náš fit-out tým novou část kancelářských prostor v objektu Kavčí Hory Office Park.

Právě dokončovaná fasáda nové vysočanské dominanty kancelářské budovy AFI City zazáří nejen díky své výšce dosahující téměř 73 m, ale především díky své jedinečné fasádě.

Od dubna 2020 jsme otevřeli nové centrum Design&Architecture, které pod vedením Ing. Arch. Karola Lakatoše doplní nabídku služeb project/construction managementu o prvotní fázi přípravy studií a projektů pro stavební řízení.

Z preventivních důvodů zavádíme od 16.3.2020 u zaměstnanců, u nichž to forma práce umožňuje, home office. Naše kancelář funguje dočasně v omezeném režimu. Děkujeme za pochopení. Veškerou komunikaci lze i nadále vést elektronicky prostřednictvím emailu na info@omconsulting.cz. Děkujeme za pochopení.

V jarním vydání magazínu Building World se vedoucí oddělení TDD Martina Matoušková a Construction Management Martin Hubač rozpovídali o aktuální práci svého oddělení i trendech ve stavebním odvětví.  

Revitalizace nákupního centra Novodvorská Plaza v Praze 4 byla zahájena. Pro společnost Bluehouse Capital Czech Republic zajišťujeme project management, cost management a fit out.

Druhá kancelářská budova s názvem Kotelna Park investorské skupiny Red Group v pražských Radlicích byla dokončena. OM Consulting zajišťovala technický dozor investora.

Image Map
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10