04/01/2019

OM Consulting členem HST

OM Consulting členem Švýcarsko-české hospodářské komory

Praha, 4. ledna 2019 - Poradenská společnost OM Consulting se od ledna 2019 stala členem HST Obchodní komory Švýcarsko – Česká republika. V oboru řízení stavebních investičních projektů je OM Consulting dosud jedinou českou firmou v tomto uskupení. 

HST vznikla v červenci 1991 a za dobu své činnosti získala přes 140 členů zastupujících převážně švýcarské společnosti působící na českém trhu. Komora podporuje vzájemné obchodní vztahy, zprostředkovává kontakty a poskytuje informace a právní pomoc. V České republice je velmi aktivní.

Od členství v HST si slibujeme především rozšíření povědomí o našich službách mezi prestižní korporátní klientelou a navázání nových vazeb nejen na českém trhu,“ popsal důvody členství Michal Mühlbauer, jednatel společnosti OM Consulting.

Poradenská společnost OM Consulting nabízí od roku 2013 komplexní řízení investičních projektů pro investory od počáteční fáze projektu až po zahájení provozu. V rámci všech fází projektu zajišťuje projektový, stavební a cenový management, dále management kvality a koordinaci bezpečnosti práce. Významnou složkou nabízených služeb jsou technická Due Diligence a kompletní zajištění fit outů.

 

Kontakt pro média:

 Michaela Winklerová

PR & Marketing Manager
OM Consulting s.r.o.
M: +420 775 168 722
E-mail: m.winklerova@omconsulting.cz
www.omconsulting.cz