Management

Profil jednatelů společnosti OM Consulting s.r.o. Michala Mühlbauera a Ondřeje Valy.

Ing. Michal Mühlbauer, PhD.

021

Oboru stavebnictví se věnuje od studií - v roli dodavatele staveb na pozici projektového manažera, dále na straně klienta v pozici senior projekt manažera. Spolupracuje s českými ale také se zahraničními investory díky znalosti prostředí a jazyka ze studií a praxe ve Francii, USA a v Maďarsku.

Ing. Ondřej Vala

026

Oboru stavebnictví a developmentu se věnuje od studií - v roli generálního dodavatele stavby na pozici technologa – přípraváře a dále na straně klienta v pozici senior project manažera, kdy zajišťoval přípravy a realizace hotelových, administrativních, rezidenčních a polyfunkčních projektů.

Profil výkonného ředitele společnosti OM Consulting s.r.o. Pavla Teňaka.

Ing. Pavel Teňak

045

Oboru stavebnictví, developmentu a realit se věnuje od studií - v roli generálního dodavatele stavebních projektů na pozici projektového manažera, na straně klienta v roli senior projekt manažera, i v roli konzultanta jak v oblasti investic, tak podnikového vedení a akvizic.

V oboru stavebnictví a developmentu zajišťoval projekty průmyslových celků, administrativních budov, nákupních center, kompletní přestavbu hotelu mezinárodního operátora i rezidenční projekty.

V rámci podnikového řízení pracoval osm let v prestižních zahraničních inspekčních a certifikačních společnostech na pozici ředitele divize a regionálního ředitele divize průmysl.

Podílel se též na některých akvizicích v průmyslovém odvětví.

Markéta Kettnerová MSc.

M.Kettnerova

Finanční ředitelka

Markéta má více jak 15-letou praxi v oboru financí, vystudovala mimo jiné prestižní britský program MSc na Nottingham Trent University. Své zkušenosti a jazykové znalosti prohlubovala nejen během pobytu v zahraničí, ale především na seniorských pozicích jako Finanční analytička a manažerka např. v ORCO Group, DELL Computer, GFK Czech nebo CPI Property Group.

Ing. Aleš Kocábek

A Kocabek 2 cut5

Vedoucí oddělení Projektového managementu

Aleš Kocábek má letité zkušenosti v oboru projektového managementu. Pracoval téměř pět let ve společnosti GOLDBECK International jako projektový manažer na straně generálního dodavatele průmyslových a skladových staveb v ČR a ve Skandinávii. Působil také osm let ve společnosti Arcadis na infrastrukturních projektech v oblasti Evropy a Afriky.

Kontakt: a.kocabek@omconsulting.cz

Ing. Martin Hubač

Martin Hubac 1a

Vedoucí oddělení Stavebního Managementu


Martin Hubač se stavebnictví věnuje již od studií, které absolvoval na ČVUT Fakultě stavební, obor Konstrukce a dopravní stavby. Zkušenosti získal především z pozice stavbyvedoucího a projekt managera pro společnosti jako PPF Real Estate, Arcadis, Shimizu Europe, Kajima Czech Design and Construction a další. Prezentovat se může hotelovými, kancelářskými, maloobchodními a logistickými projekty i např. datové centrum CICPA pro armádu v Abu Dhabi pro společnost Altron. 

Kontakt: m.hubac@omconsulting.cz

Ing. Tomáš Černý

T Cerny 3 cut2

Vedoucí oddělení Cenového managementu

Letité zkušenosti v oblasti cost managementu nabral Tomáš Černý např. u společnosti T-Mobile, EC Harris nebo ORCO Group. Cenový management zajišťoval např. pro centrálu společnosti ČEZ, Logistický park v Rudné, centrálu ČPP a Pojišťovnu Kooperativa, kancelářský projekt AFI Vokovice nebo luxusní hotelový rezort v Africe ZURI Zanzibar Resort&Hotel.

Tomáš Černý studoval na ČVUT v Praze, Fakultu stavební, obor Ekonomika a Management ve stavebnictví. Své vzdělání rozšířil také o studium v Austrálii.

Ing. Martina Matoušková

M Matouskova 1

Vedoucí oddělení TDD a bankovního monitoringu 

V oblasti stavebnictví se pohybuje již od studií, která z části strávila ve Vídni. Díky pozicím konzultant a project manager získala zkušenosti z mnoha oborů stavebnictví a komplexní znalosti dnes uplatňuje především při tvorbě technických due diligence a bankovního monitoringu.

Markéta Kudrnová

M.Kudrnova

Vedoucí kanceláře


Oboru Management cestovního ruchu se věnuje od studií. V roli concierge pracovala více než dvacet let a současně byla aktivní členkou elitní mezinárodní asociace Les Clefs d’Or.  Během své dosavadní praxe působila v zahraničí a v luxusních 5* hotelech v Praze, např. v hotelu Four Seasons.