Rekonstrukce pasáže v obchodním centru Novo Plaza je hotová. Její součástí bylo přejmenování centra na NOVO PLAZA a také přeměna celého architektonické pojetí do modernějšího vzhledu. Obchodní centrum dostalo novou venkovní fasádu: změnily se barvy a obložení zdí, úpravou prošel také vstup, který je teď vybaven světelnou konstrukcí. Čerstvě vymalovány jsou i vnitřní parkovací plochy.

Stavební úpravy v samotné pasáži zahrnuly přesunutí eskalátorů a rekonstrukci sociálního zázemí, pro větší komfort návštěvníků vznikla zóna pro co-working. Úprav doznal i foodcourt, kde brzy otevřou noví operátoři, a ve veřejných zónách se změnil interiérový nábytek. Nový svěží vzhled obchodního centra je v souladu s moderním industriálním pojetím, čehož se docílilo také například výměnou osvětlení a přidáním led pásek do podhledů. Díky tomu dochází také k energetické úspoře.

Za společnost OM Consulting se na rekonstrukci podílel celý tým specialistů včetně odborníků v oblasti fit-out, technologií a project managementu.