REKONSTRUKCE OD MÁJ

Po získání pravomocného stavebního povolení na rekonstrukci Obchodního domu Máj koncem roku 2021 zahájilo naše oddělení project managementu výběrové řízení na generálního dodavatele stavby. Zahájení rekonstrukce plánuje investor na květen letošního roku tak, aby byl obchodní dům připraven již pro vánoční nákupy 2023. Investorem a vlastníkem objektu je společnost Máj Národní a.s. v rámci   holdingu Amadeus Real.

OM Consulting zajišťuje kompletní vedení tohoto projektu. Poskytované služby zahrnují project management, cost management, technický dozor investora, poradenství v oblasti technického zařízení budov a koordinaci bezpečnosti práce na stavbě. Připravujeme se také na zpracování TDD na jednotku kotevního nájemce s potravinami.

Rekonstruovaný obchodní dům nabídne kromě supermarketu v podzemí, obchodní galerie na prvním nadzemním podlaží a food-courtu na druhém nadzemním podlaží také řadu novinek a zákazníci se mají na co těšit. Celková hrubá podlažní plocha obchodního domu činí 26 000 m2, plánovaná pronajímatelná plocha je 16 000 m2.

OM Consulting spolupracuje s investorem na dlouhodobé bázi. V současnosti se podílíme na celé řadě jeho projektů včetně bytového komplexu Metropark Hůrka, obytných souborů Delta Holešovice, Hradčanská a U Topíren a dalších.