Výstavba bytového projektu Rezidence Erbenova pokročila do další fáze. Je hotová monolitická konstrukce, hydroizolace spodní stavby, vyzdívky. Momentálně se realizují nebo se připravují k realizaci okna a okenní výkladce, fasády, omítky, podlahy, rozvody vody, kanalizace, vzduchotechniky, elektro a přípojky energií.

OM Consulting při realizaci úzce spolupracuje s EBM Construct, jakožto generálním dodavatelem. Celá stavba je velmi náročná na koordinaci profesí z důvodu její členitosti a složité logistiky – jde o značně svažitý terén s minimálním skladovacím prostorem pro materiál.

Projekt vyrůstá v lokalitě na Hřebenkách, oblíbené rezidenční oblasti jen pár minut od centra Prahy. Třiadvacet luxusních jednotek je rozmístěno do sedmi podlaží a nabízí byty od menších velikostí až po prostornou, třípatrovou rezidenci s pěti ložnicemi. Unikátní architektonický koncept s terasami a střešními zahradami kopíruje jedinečné křivky Strahovského kopce. Výstavba nastartovala na jaře roku 2020 a s dokončením projektu se počítá na přelomu let 2022/2023.