TULIPA KARLÍN se posouvá do další fáze

Základová deska projektu TULIPA KARLÍN je hotová. V uplynulých týdnech byly dokončeny zemní práce a byl vztyčen druhý věžový jeřáb. Zároveň běží v maximálním možném nasazení práce na monolitických konstrukcích. Developerem je izraelská společnost AFI Europe, pro kterou OM Consulting na stavbě zajištuje project management, cost management a management kvality.

 

TULIPA KARLÍN se nachází v Praze na rohu karlínských ulic Thámova a Pernerova a jeho dokončení je naplánováno předběžně na červen 2022. Projekt se skládá z pěti objektů a nabídne 172 nájemních bytů, kancelářské a obchodní plochy. Stavební práce běží navzdory pandemické situaci a za dodržení platných protiepidemických opatření dle schváleného harmonogramu a počítá se s včasným dokončením stavby.

 

Tým OM Consulting vede zkušený project manager Ing. Vojtěch Jeníš. Úzce přitom spolupracuje s kolegy a specialisty na cost management a technický dozor investora, přičemž jejich každodenní kontakt a spolupráce jsou klíčové pro úspěšnou realizaci zakázky.

 

V nejbližších měsících nás čekají práce na monolitických konstrukcích, rekonstrukce stávajících objektů, rušení a realizace nových inženýrských sítích a zahájení TZB.