Vedoucí oddělení Construction Management

Ing. Petr Štěpán, MBA

 

Petr Štěpán stojí v čele oddělení Construction Management od října 2021. Tento způsob výstavby hojně využívají investoři v anglosaském prostředí, s jeho rostoucí popularitou u nás jsme na něj vyčlenili samostatné oddělení. Petr Štěpán vede týmy na zakázkách v Praze a Brně.

Má za sebou dlouholetou praxi v oboru nemovitostí a stavebnictví, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. Zpočátku své kariéry se věnoval dodávkám stavebních interiérů, pracoval například na projektech jako ExxonMobil Praha, Budapešť a Bangkok nebo na dodávce tří stovek autosalonů značky Auto Škoda po celém světě.

Od roku 2008 se věnuje výlučně řízení projektů ve stavebnictví. Je specialistou na Construction Management, který si osvojil v Irsku a Velké Británii. Tímto způsobem se podílel na rekonstrukci obchodního domu Kotva na straně investora, výstavbě kanceláří Intel Mnichov či kancelářské budovy Allianz a hotelu Hilton v Praze.

Petr Štěpán je absolventem Stavební fakulty ČVUT, dále se vzdělával na Business School Netherlands v oblasti lidských zdrojů a také MIT Sloan School of Management, obor Digitální strategie. Mluví plynně anglicky.

 

E p.stepan@omconsulting.cz
T +420 792 309 999