Vedoucí oddělení Design & Architecture

Ing. arch. Jan Kupka

Jan Kupka jako vedoucí oddělení Design & Architecture posílil tým společnosti OM Consulting v průběhu roku 2020. Tým pod jeho vedením se zaměřuje na služby developerům a investorům v oblasti projekční i koncepční činnosti tak, aby se funkční a estetická kritéria potkávala s finančním očekáváním klienta.

 

Má za sebou více než dvacet let projekční zkušenosti na vlastních zakázkách, například Vila Pod Habrovou
na Barrandově, obytný soubor Golf resort Kunětická hora, hala typu cross-dock v České Třebové, i spolupráci s velkými kancelářemi jako AED Project, a.s. – mj. na projektech pivovar v Kaunasu, bytové domy Šlikova
a Jeseniova, ÚR pro rezidenční projekt Grafická na Smíchově.

Ze soutěžních výsledků si Jan Kupka cení odměny za návrh hotelu Four Seasons v Křižovnické ul. na Starém Městě, postupu do druhého kola v soutěži na dostavbu muzea El Prado v Madridu, finálové účasti v soutěžích na administrativní budovu Metrostavu v Thámově ul. v Karlíně a rovněž postupu do finále v soutěži na galerii Nadace Jana a Medy Mládkových (Museum Kampa) v Sovových mlýnech na Malé Straně.

V letech 2013-19 zastával pozici vedoucího projekce PWI/Globus ČR. Je absolventem Fakulty architektury na ČVUT v Praze, autorizaci získal v roce 1997. Pedagogicky působil na pražských školách VŠUP a na Vysoké škole regionálního rozvoje. Jan Kupka mluví anglicky.

E j.kupka@omconsulting.cz
+420 603 269 190