Slavnostní poklepání na základní kámen projektu MyMozart proběhlo pod taktovkou společnosti IP IZOLACE POLNÁ, investora projektu, a účastnili se ho také naši kolegové. MyMozart je nový rezidenční projekt na rohu ulic Mozartova a Plzeňská v Praze 5 na Smíchově.

Na projektu MyMozart provádí naše oddělení Technical Due Diligence služby Bankovního monitoringu, někdy označovaného i za project controlling. Jedná se o službu, která je prováděna na základě trojstranné dohody mezi OMC, developerem a financující bankou. V rámci procesu výstavby tak ve spolupráci s developerem zjišťujeme, kontrolujeme a eliminujeme rizika věřitele při výstavbě. S touto službou mají naši odborníci více než desetileté zkušenosti, a to na rozličných projektech (bytové domy, obchodní centra, administrativní budovy, hotely, průmyslové stavby) různých velikostí po celé České republice.

Rezidenční projekt MyMozart se nachází v blízkosti metra Anděl a nabízí koncept chytrého městského bydlení ve 152 plně vybavených bytech a ubytovacích jednotkách o dispozici 1+kk a 2+kk. Bytový dům bude poskytovat obyvatelům téměř hotelový komfort s vlastním domovníkem, boxy pro vyzvednutí potravin, elektroniky či uložení zásilek, místa pro fitness a saunu, možností využití dvora pro carsharing, bikesharing a elektrokoloběžky. K dispozici bude také společná terasa s výhledem na celou Prahu. Dokončení projektu se předpokládá příští rok v květnu.